I ZLOT MGP GARAGE
GLIWICE 3.04.2022 (Niedziela)
C.H Europa Centralna

Partnerzy

Najważniejsze informacje

Wejście dla wszystkich osób jest DARMOWE, wjazd samochodem na zlot to w 1 puli koszt 99zł, w drugiej puli to koszt 149,99zł – wzamian otrzymujesz od nas Limitowaną smyczkę MGP-GARAGE, wlepę oraz niespodziankę.

Atrakcji jest sporo, a nowe wciąż przybywają! Na tą chwilę możemy Wam zdardzic, że będą symulatory gier, ponad 300 wyselekcjonowanych zjawiskowych samochodów, food trucki oraz wystawcy. Resztę atrakcji odkryjemy wkrótce na naszym Instagramie.

Oczywiście! Będzie Lambo oraz inne samochody MGP Garage. Sektor przed sceną będzie głównie przeznaczony dla samochodów sportowych.

Ze wzgledu na ograniczona ilosc miejsc na zlot moga przyjechać tylko osoby który wykupiły wjazd. Samochody zaparkować można na okolicznych dla galerii parkingach. 

Jasne! Ne możemy przegapić takiej okazji i tylu wspaniały samochodów w jednym miejscu! Podczas zlotu będziemy wybierać np. najładniejsze, najgłośniejsze, najniższe samochody. Oczywiście to tylko początek, ale nie możemy wszystkiego zdradzić na starcie 😉

Impreza jest bez ograniczeń liczbowych. Została oczywiście zgłoszona jako impreza masowa. Zgodnie z powiedzeniem, im nas więcej tym weselej!

Poniżej

Możesz wrzucić do 2 zdjęć.

WSPÓŁPRACA

Chcesz być częścią zlotu MGP Garage?
Chcesz się wystawić, zareklamować? Pisz śmiało! 

EVENT@MGP-GARAGE.PL